Nesten 100 deltakere i de offisielle klassene, samt et stort antall barn i barneklassen, gjorde Risørløpet 2016 til en en suksess. Her er resultatlistene fra konkurrasen.

10 km herrer

1 233 Sten Åge Nygårdseter M 43:48.0
2 202 Knut Jørgen Hope M 45:35.8 +1:47.8
3 219 Joakim Rislaa M 47:57.8 +4:09.8
4 217 Øyvind Bergan M 48:07.6 +4:19.6
5 210 Thomas Axelsen M 48:31.1 +4:43.1
6 204 Gudbrand Dynna M 49:00.9 +5:12.9
7 240 Frode Ausland M 50:06.4 +6:18.4
8 223 Ståle Værland M 50:27.7 +6:39.7
9 234 Jonas Henriksen M 50:47.0 +6:59.0
10 227 Ole Marius Sandnes M 51:04.5 +7:16.5
11 209 Morten Lindland M 51:40.3 +7:52.3
12 228 Mads Henrik Sandnes M 53:03.8 +9:15.8
13 222 Lars Lindstøl M 53:27.2 +9:39.2
14 235 Peder E. S. Østerholt M 54:10.8 +10:22.8
15 246 Jafaar Mohammed M 54:33.4 +10:45.4
16 215 Trond Ellefsen M 55:08.8 +11:20.8
17 243 Aanon Lundberg M 56:45.5 +12:57.5
18 232 Roy Arild Johannessen M 56:47.0 +12:59.0
19 229 Alex Ibsen M 57:01.5 +13:13.5
20 230 Bendik Mjaaland M 57:15.9 +13:27.9
21 238 Tallak Bakken M 57:42.6 +13:54.6
22 226 Thore Jørgensen M 58:15.8 +14:27.8
23 231 Stein Tore Foss M 58:24.0 +14:36.0
24 250 Jonathan Kjørholt M 58:43.5 +14:55.5
25 237 Onar Baarøy M 59:05.9 +15:17.9
26 205 Vidar Alvestad M 59:45.9 +15:57.9
27 221 Magnus Brandvold M 1:00:30.9 +16:42.9
28 206 Arnt Sverre Moland M 1:00:32.8 +16:44.8
29 220 Jon Olav Torp M 1:00:56.2 +17:08.2
30 236 Øystein Rossland M 1:02:07.8 +18:19.8
31 208 Ian Williams M 1:04:33.8 +20:45.8
32 248 Jan Christoffersen M 1:04:54.0 +21:06.0
33 224 Sindre Sollid M 1:06:00.5 +22:12.5
34 225 Bent-Håvard Sollid M 1:06:00.8 +22:12.8
35 244 Svein Rune Berge M 1:08:02.6 +24:14.6
36 239 Eivind Lindseth M 1:09:20.3 +25:32.3
37 241 Øyvind Solli M 1:09:25.9 +25:37.9
38 207 David Rees M 1:09:33.1 +25:45.1
242 Une Hofsli Rødven M DNF

10 km damer

1 245 Vilde Tronstad F 52:10.8
2 249 Ane Guro Ausland F 56:46.4 +4:35.6
3 201 Line Jørgensen Haugstveit F 1:04:43.8 +12:33.0
4 247 Kamilla Solheim F 1:07:27.7 +15:16.9
5 218 Tonje Berger Ausland F 1:21:29.6 +29:18.8
6 211 Lena Pedersen F 1:25:20.0 +33:09.2
6 212 Lilli Elen Larsen F 1:25:20.0 +33:09.2
6 213 Mariann Hegeland F 1:25:20.0 +33:09.2
6 214 Cecilie Granerud F 1:25:20.0 +33:09.2
203 Cathrine Søndeled F DNF
216 Kristin Presthagen F DNF

5 km herrer

1 308 Ketil Thorvaldsen M 28:48.8
2 340 Thomas Beranek M 29:06.5 +0:17.7
3 341 Lars Lundberg M 29:38.7 +0:49.9
4 349 Ånon Ausland M 30:47.1 +1:58.3
5 318 Ole Kristian Presthagen M 31:42.5 +2:53.7
6 336 Nikolai Grovik M 33:44.6 +4:55.8
7 327 Odd Arvid Knudsen M 34:07.9 +5:19.1
8 302 Martinus Sletten Heistad M 34:24.7 +5:35.9
9 338 Lars Bakken M 34:56.4 +6:07.6
10 316 Torbjørn Berger Ausland M 35:20.5 +6:31.7
11 317 Christian Berger Ausland M 36:11.9 +7:23.1
12 345 Isak Hagane M 36:25.9 +7:37.1
13 319 Jo Magne Presthagen M 37:24.0 +8:35.2
14 307 Mohammed Diop M 39:02.6 +10:13.8
15 301 Christian Jakobsen M 39:38.2 +10:49.4
16 342 Didrik Tronstad M 40:58.1 +12:09.3
17 306 Nils Marinus Ibsen M 41:31.1 +12:42.3
18 310 Lyder Steinsrud M 43:31.0 +14:42.2
19 311 Kjetil Steinsrud M 43:31.5 +14:42.7
20 331 Tallak Olav Gryting M 44:35.8 +15:47.0
21 343 Amar Basic M 49:05.9 +20:17.1
21 344 Denam Basic M 49:05.9 +20:17.1
23 321 Christian Ellefsrud M 56:00.8 +27:12.0

5 km damer

1 303 Anne Hjort Arntzen F 26:28.4
2 348 Malene Myhre F 29:51.0 +3:22.6
3 332 Cathrine Sandnes F 31:10.1 +4:41.7
4 346 Karmen Solheim F 31:25.3 +4:56.9
5 309 Tuva Axelsen F 32:41.1 +6:12.7
6 312 Naomi Gomez F 32:48.1 +6:19.7
7 328 Marthe Lundberg F 33:48.0 +7:19.6
8 335 Beate Bjørsnøs F 34:08.9 +7:40.5
9 339 Hedda Ausland F 34:39.4 +8:11.0
10 329 Kristina Fidje Gryting F 35:10.8 +8:42.4
11 337 Birgit Bakken F 35:14.6 +8:46.2
12 313 Helene Amundsen F 36:58.5 +10:30.1
13 334 Marianne Hoaas F 37:27.7 +10:59.3
14 347 Åse Andersen F 38:55.1 +12:26.7
15 304 Emilie Granum F 39:21.3 +12:52.9
16 326 Kari Ann Lille F 40:19.5 +13:51.1
17 324 Julie Foss F 42:48.1 +16:19.7
18 325 Miriam Gomez F 44:04.8 +17:36.4
19 305 Linnea Granum F 44:05.5 +17:37.1
20 333 Erika Ibsen F 44:24.3 +17:55.9
21 330 Gudrun Fidje Gryting F 44:32.8 +18:04.4
22 322 Tuva Palmyr Ellefsrud F 54:58.2 +28:29.8
23 323 Evelina Wester F 54:58.7 +28:30.3
24 320 Hedda Palmyr Ellefsrud F 56:00.4 +29:32.0
risor-baatsenter-forslag
annonse_Lindal
161015_215x215_irisor_hrbildeler
atletixny
elektro